Math Is Fun Junior: Mathematics…

Cena: 40.00 CZK
Velikost: 12.6 MB
Systém: Windows 8.1


Vaše zkušenosti s využitím ve výuce

 • 1. Hana Piskelová17.04.2015
  Projekt "Dotkněte se inovací" Velice pěkná aplikace již použitelná v první třídě. Není to pouze obyčejné počítání příkladů, uživatel může příklady dovytvářet matematickými operacemi. Líbí se mi, že pokud uživatel udělá při matematické operaci chybu, tak se chyba zobrazí, příklad si poté uživatel opraví a po správném výsledku následuje vyhodnocení.
 • 2. Jaroslava Pokorná17.04.2015
  Projekt "Dotkněte se inovací". Aplikace podporuje logické uvažování u žáků, je interaktivní, snadno pochopitelná i v angličtině. Líbí se mi, že se dá v případě nouze využít nápověda. Bohužel se dá v bezplatné verzi vyzkoušet jen malá část nabízených úrovní. Podle mne je pro procvičování základních početních operací vhodným doplněním výuky.
 • 3. Dagmar Ostrihoňová17.04.2015
  Projekt Dotkněte se inovací Zajímavé již i pro předškoláčky. Pěkný, hravý způsob jak namotivovat k matematice i k cizímu jazyku. Pěkný systém žároviček. Vhodné i pro nadané žáčky, které mohou pracovat samostatně. Z pohledu aktivní činnost žáka lze využít tuto aplikaci pro podporu vizualizace jednak při výkladu, ale i při opakování a prohubování učiva, a také při fixaci učiva. Jednoduše řečeno – v každé fázi procesu vzdělávacího procesu.
 • 4. Hana Srbová27.05.2015
  4. Hana Srbová 27.5. 2015 Komentuji aplikaci v projektu "Dotkněte se inovací" P20 Pěkná aplikace pro žáky 1. stupně. Pěkně se s ní pracuje už v 1. třídě. Žáci jsou dobře motivováni a mohou pracovat samostatně každý podle svého tempa, pěkná práce s chybou.
 • 5. Ludmila Šimečková01.06.2015
  Aplikace je velmi vhodná především pro nadanější žáky - napomáhá logickému myšlení. S úspěchem jsem ji využila při opakování ve druhé třídě - při samostatné práci. Líbí se mi systém nápovědy - v každém kole ji lze využít 5x. Příklady příliš neomezují fantazii žáků - lze vytvořit různé příklady a program kontroluje jejich správnost. Určitým nedostatkem se jeví, že aplikace je zpoplatněna, ale je zde možnost vyzkoušení zdarma. Projekt: Dotkněte se inovací CZ.1.07/1.3.00/51.0024 Dotkin P37
 • 6. Gabriela Jedličková07.06.2015
  Projekt – Dotkněte se inovací. Moc pěkně připravená aplikace. Vhodná pro šikovné děti. Určitě skvěle využitelná v hodinách matematiky. Nadané děti s ní mohou pracovat zcela samostatně. Je velice přínosná. Doporučuji všem :-D. Děti sčítají a násobí dle svých schopnost(používáme aplikace zadarmo). Závodí mezi sebou. Mezi klady počítám také výběr z možnosti odpovědi (kalkulačka či abc). Zvukové efekty jsou také pěkné.
 • 7. Gabriela Jedličková04.06.2015
  Moc pěkně připravená aplikace. Vhodná pro šikovné děti. Určitě pěkně využitelná v hodinách matematiky. Nadané děti s ní mohou pracovat zcela samostatně. Je velice přínosná. Doporučuji všem :-D.
 • 8. Petra Leitgebova29.06.2015
  Pěkně připravená aplikace, použitelná již v 1. třídě. Používám ji pro rychlé žáky.Projekt "Dotkněte se inovací" Aplikaci lze také použít při skupinové práci.Doporučuji všem.
Pro možnost komentování musíte být přihlášeni