Learn Russian Deluxe

Cena: 0.00 CZK
Velikost: 4.2 MB
Systém: Windows 8.1


Vaše zkušenosti s využitím ve výuce

 • 1. Taťána Anderšová15.04.2015
  Learn Russian Deluxe je zajímavá sbírka interaktivních jazykových úloh. Je tu procvičování slovní zásoby zábavnou formou, při které se žáci nebudou nudit. Aplikace má přehlednou grafiku, moderní pestrobarevné obrázky, jednoduché ovládání a srozumitelnou logiku ovládání. Tyto přednosti programu jsou poněkud snižovány faktem, že není nabízena kombinace "čeština – ruština", ale místo češtiny je tu angličtina. Proto tento program by mohl být nápomocen, především, při výuce ruštině anglicky mluvicích žáků. Projekt: Dotkněte se inovací.
 • 2. Dana Synčáková26.05.2015
  Aplikace – LEARN RISSIAN DELUXE Tato aplikace je určena pro výuku ruského jazyka, je to soubor interaktivních jazykových úloh, procvičování slovní zásoby formou hry. Aplikace má přehlednou grafiku, moderní barevné obrázky, jednoduché ovládání. Je určena pro výuku ruského jazyka, původním jazykem není však český jazyk, ale jazyk anglický. Je proto vhodná pro žáky mluvící anglicky. Proto ji dobře využiji v 7. ročníku, kdy žáci začínají s ruštinou, ale již od 3. ročníku se učí anglický jazyk. Žáci mohou slovíčka napsaná tiskacím, přepisovat psacím písmem. Projekt: Dotkněte se inovací CZ.1.07/1.3.00/51.0024.
 • 3. Petra Řezáčová01.06.2015
  Chtěla bych upozornit na několik "nedotažených" míst: - podstatná jména ne vždy jsou v 1. pádu - u některých podstatných jmen není správně nastaven obrázek pro správnou odpověď. Např. slovo "Председатель" ("předseda") a obrázek židle; slovo "парта" ("školní lavice") a obrázek velkého kancelářského rohového stolu; pro slovo "таблице" (správně by mělo být uvedeno "таблица" 1. pád, "tabulka") program hlásí správnou odpověď po kliknutí na obrázek kuchyňského stolu. - v též úloze se mezi podstatnými jmény objevuje sloveso "нажмите" ("zmačkněte"), ke kterému je připojen obrázek koupelnového kohoutku s tekoucí vodou.
 • 4. Základní škola Bučovice 71102.07.2015
  Aplikace vhodná pro začátečníky na druhém stupni ZŠ, jednoduché intuitivní ovládání. Nevýhodou je spojení s anglickým jazykem. Využívají žáci i doma. Lenka Jelínková, Projekt: Dotkněte se inovací CZ.1.07/1.3.00/51.0024. - P06
Pro možnost komentování musíte být přihlášeni