ITveSkole.cz je renomovaný dodavatel s dlouholetými zkušenostmi ve školství. Spolupracuje s partnery v IT zvučných jmen.

Každý námi dodaný počítač má nainstalován legální software vhodný pro moderní školu obsahující Windows 7 Professional, kancelářský balík, software pro tvorbu interaktivních DUMů i pro práci s grafikou a multimédii. Dodávané počítače mají dlouhou životnost, optimální výkon, záruku řešenou okamžitou výměnou kus za kus bez dalších skrytých nákladů s délkou až 60 měsíců.

Součástí každé dodávky je legální software pro kompletní kontrolu, řízení a spolupráci se všemi počítači ve škole NetSupport School Classroom Management. Poskytujeme kompletní serverová řešení. Součástí našich dodávek jsou nadstandardní služby jako je zapojení na stole, prvotní oživení a likvidace obalů.

ITveSkole.cz nabízí nejširší portfolio v oblasti interaktivní techniky. V naší nabídce jsou standardní interativní tabule, interaktivní projektory, velkoformátové dotykové obrazovky a senzory pro stávající tabule. K veškeré technice zajišťujeme odbornou montáž a školení pedagogů.

Serverová řešení projektu ITveSkole.cz přinášejí nejen komplexní řešení pro spolupráci při vytváření výukových materiálů a jejich sdílení, ale i špičkovou elektronickou komunikaci, zabezpečení internetu a mnohé další funkce provozované na spolehlivých základech nejnovějšího Windows Serveru 2008 společnosti Microsoft a jeho základních rolích (školní doména, uživatelské účty, základní síťové role, jednotná konfigurace uživatelských stanic, služby pro snadnou instalaci OS a aplikací v učebnách, služby pro aktualizaci školní sítě a další). Díky regionálnímu zastoupení jsme vám vždy nablízku.

Součást nabídky je komplexní integrace zařízení po celé republice.

Kontaktujte nás bezplatně na telefonu 800 880 990  nebo info@itveskole.cz